Het Bestuur van de Seniorenvereniging nodigt alle leden van harte uit voor de Algemene Ledenvergadering op: Woensdag 26 maart 2025 om 14.00 uur in de Paulus.

A G E N D A:
1. Opening door de voorzitter.
2. Mededelingen.
3. Verslag Algemene Ledenvergadering van 13 maart 2024.
4. Jaarverslag 2024 door de secretaresse. (ter inzage 30 minuten voor aanvang van de vergadering).
5. Financieel verslag over 2024 door de penningmeester (ter inzage 30 minuten voor aanvang van de vergadering).
6. Verslag kascontrolecommissie 2024.
7. Decharge penningmeester 2024.
8. Benoeming nieuw lid van de kascontrolecommissie.
9. Begroting 2026 en vaststelling contributie 2026.
10. Bestuursverkiezing:
Aftredend en niet herkiesbaar: Harrie Wattenberg.
Voorstel benoeming nieuw bestuurslid: Flora Versluijs-Hettinga.
Toelichting: een bestuurslid neemt voor 3 jaar zitting in het Bestuur en kan zich na deze termijn herkiesbaar stellen. Tot uiterlijk 1 week voor de ledenvergadering kunnen leden zich kandidaat stellen. Kandidaten dienen schriftelijk bij het secretariaat te worden aangemeld en ondertekend door tenminste 5 leden. Bij meer kandidaten voor een bestuursfunctie wordt de kandidaat met de meeste stemmen benoemd.
11. Toelichting Jaarprogramma 2025.
12. Rondvraag.
13. Afsluiting met een aangeklede borrel. Ondertussen kunt U kijken naar de foto’s van ons 70-jarig jubileumfeest.


Het bestuur hoopt op een grote opkomst en het zou fijn zijn als U zich via de mail aanmeldt, dan weten wij welke zaal wij in de Paulus moeten reserveren.